Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Easy Recorder 1.3 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Dadny Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.06.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 89

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Easy Recorder 1.3 - Mobile

easyrecorder1Dyktafon to czasem bardzo przydatne urządzenie. Nie tylko w kwestii rejestrowania niewygodnych wypowiedzi, które później moglibyśmy wykorzystać w niecny sposób. Dyktafon bardzo często przydaje się w szkole czy na uczelni podczas wykładu (nagrywanie wypowiedzi).

Jest również niezastąpionym narzędziem w pracy dziennikarza. Jeśli posiadasz smartfon z Windows Phone możesz pobrać aplikację Easy Recorder, która spełni wszystkie oczekiwania, co do tego rodzaju urządzenia. Doskonała jakość dźwięku oraz niezwykle proste w obsłudze menu to kolejne atuty tego programu.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Podobne Narzędzia

 • Flashlight XT

  Flashlight XT to przydatna w wielu sytuacjach aplikacja typu latarka dla Windows Phone. Pobierz za darmo!

 • Photo Studio

  Photo Studio to prosty w uzyciu program graficzny do obróbki zdjęć na urządzeniach mobilnych z systemem Windows Phone. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • 7Seg Stoper

  7Seg Stoper to prosta w obsłudze i przede wszystkim darmowa aplikacja dla smartfonów z systemem Windows Phone, która zmieni Twoje urządzenie mobilne w profesjonalny stoper!

 • Kafelki Łączności

  Kafelki Łączności to niezwykle przydatny widżet dla smartfonów z systemem Windows Phone. Teraz najważniejsze funkcje dotyczące łączności będziesz mieć zawsze na wierzchu!

 • Scanner

  Scanner to prosta w użyciu aplikacja, dzięki której odczytasz zakodowane informacje zawarte w kodach QR oraz kreskowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Easy Recorder 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ