Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

7Seg Stoper 2.0 - Mobile

Kategoria: Narzędzia
Producent: Bevan
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.06.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 143

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 7Seg Stoper 2.0 - Mobile

stop17Seg Stoper to niezwykle łatwa w obsłudze aplikacja, która zamieni waszego smartfona z systemem Windows Phone w profesjonalny stoper wyposażony między innymi w licznik okrążeń.

Dzięki designowi pozwalającemu na umieszczenie dużych guzików, są one niezwykle proste w obsłudze. Aplikacja style przypomina stare retro-stopery z 7 segmentowym wyświetlaczem. Ponadto w opcjach możemy ustawić tryb wyświetlania czasu.

Do wyboru są trzy:
- Traditional,
- Decimal minutes,
- French Revolutionary.

W najnowszej wersji 2.0 7Seg Stoper dostępny jest także w odsłonie płatnej 7Seg Plus, gdzie usprawniono niektóre funkcje i dodano możliwość wysyłania czasów okrążeń za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem operacyjnym Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Podobne Narzędzia

 • Easy Recorder

  Easy Recorder to prosta w obsłudze aplikacja dla smartfonów z Windows Phone, dzięki której zmienisz swoje urządzenie w profesjonalny dyktafon!

 • Scanner

  Scanner to prosta w użyciu aplikacja, dzięki której odczytasz zakodowane informacje zawarte w kodach QR oraz kreskowych.

 • Kafelki Łączności

  Kafelki Łączności to niezwykle przydatny widżet dla smartfonów z systemem Windows Phone. Teraz najważniejsze funkcje dotyczące łączności będziesz mieć zawsze na wierzchu!

 • Paint

  Paint - prosta w obsłudze aplikacja graficzna dla smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone.

 • Photo Studio

  Photo Studio to prosty w uzyciu program graficzny do obróbki zdjęć na urządzeniach mobilnych z systemem Windows Phone. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 7Seg Stoper 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ