Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

YouTube 3.1.0. - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: Galaxy Studio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.07.2014
Rozmiar: 1 MB
System operacyjny: Windows Mobile Windows Phone 7
Liczba pobrań: 196

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis YouTube 3.1.0. - Mobile

YouTube to największy na świecie serwis z klipami wideo, które można oglądać w trybie online. Aplikacja YouTube dla użytkowników iPhone'a oferuje wszystkie dostępne funkcje dla innych systemów (m.in. Windows, Windows Phone, Android). Zarówno aplikacja, jak również dostęp do bazy milionów filmów jest całkowicie darmowy – klipy są strumieniowane do użytkownika w czasie rzeczywistym. Wersja dla iPhone'a została specjalnie przygotowana pod kątem urządzeń dotykowych. Zawiera wszelkie niezbędne funkcje, dzięki którym możemy oglądać filmy, komentować, dodawać do ulubionych, subskrybować kanały, a także dodawać własne materiały. Co istotne – konto założone z poziomu iPhone'a współpracuje również z innymi systemami, a więc możemy się na nie zalogować z poziomu PC lub innych urządzeń.

Aplikacja YouTube posiada intuicyjny interfejs użytkownika. Umożliwia integrację z serwisami Google Plus, Facebook, Twitter oraz emailem – możemy szybko wysyłać i polecać ulubione filmy na stronach zewnętrznych. Dodatkowe funkcje obejmują m.in. tworzenie własnych playlist, przeglądanie filmów, muzyki, programów telewizyjnych czy filmów dokumentalnych, a także tworzenie własnych kanałów i rozmowę ze znajomymi. 

Podobne Multimedia

 • ipla

  Telewizja w Twoim smartfonie? Dzieki aplikacji ipla dla Windows Phone to możliwe! Oglądaj swoje ulubione seriale i programy zupełnie za darmo!

 • OpenFM

  OpenFM to największa, polska platforma muzyczna oferująca dostęp do ponad 80 różnych stacji muzycznych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

 • tvn player

  tvn player to niewielka i prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli Ci na oglądanie ulubionych programów oraz seriali stacji TVN oraz stacji tematycznych wszedzie tam, gdzie jesteś!

 • Lomogram

  Lomogram to odpowiednik popularnego Instagramu dla systemu Windows Phone. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Shazam

  Shazam teraz także dla urządzeń z Windows Phone. Ta niezwykle popularna aplikacja w kilka sekund rozpozna tytuł i wykonawcę piosenki, która Cię zainteresowała.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: YouTube 3.1.0. - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Multimedia