Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

tvn player 1.0 - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: TVN S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.06.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 637

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis tvn player 1.0 - Mobile

tvnplayer1Telewizja TVN to jedna z największych polskich stacji komercyjnych. Jeśli chciałbyś móc w każdej chwili obejrzeć najnowszy odcinek swojego serialu lub talk show już nie musisz mieć dostępu do telewizora.

Wystarczy, że pobierzesz aplikacją tvn player dla urządzeń mobilnych z Windows Phone. Dzięki niej każdy użytkownik ma dostęp do ogromnego archiwum najciekawszych programów i seriali, które emitowane były na antenie stacji TVN. Nie zabraknie tutaj także programów z kanałów tematycznych: TVN Turbo, TVN Style, itd.

W najnowszej wersji 1.0.0.2 twórcy dodali informację dotyczącą ograniczeń wiekowych oraz lokowania produktu.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Podobne Multimedia

 • YouTube

  Aplikacja YouTube dla systemu Windws Phone w wygodny sposób pozwoli uzytkownikowi przeglądać zasoby multimedialne YouTube, gdziekolwiek się znajduje!

 • Shazam

  Shazam teraz także dla urządzeń z Windows Phone. Ta niezwykle popularna aplikacja w kilka sekund rozpozna tytuł i wykonawcę piosenki, która Cię zainteresowała.

 • ipla

  Telewizja w Twoim smartfonie? Dzieki aplikacji ipla dla Windows Phone to możliwe! Oglądaj swoje ulubione seriale i programy zupełnie za darmo!

 • OpenFM

  OpenFM to największa, polska platforma muzyczna oferująca dostęp do ponad 80 różnych stacji muzycznych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

 • Lomogram

  Lomogram to odpowiednik popularnego Instagramu dla systemu Windows Phone. Teraz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: tvn player 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Multimedia