Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shazam 2.3.4.0 - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: Shazam Entertainment Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.04.2013
Rozmiar: 1 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 94

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Shazam 2.3.4.0 - Mobile

Spodobała Ci się jakaś piosenka w radio, ale kiedy prezenter podawał jej tytuł, nie zapamiętałeś? Nic straconego! Z pomocą przychodzi niezwykle przydatna w takich systuacja aplikacja Shazam. Wystarczy, że ją uruchomisz i zbliżysz telefon do głośnika, z którego właśnie dobiega interesująca Cię muzyka, a po za ledwie kilku sekundach będziesz znać tytuł oraz wykonawcę.

To jednak nie jedyna funkcja aplikacji Shazam. Dzięki niej możesz również pobrać swoje ulubione utwory i słuchać ich kiedy tylko zechcesz. 

 

Wymagana wersja systemu: 
Windows Phone 8 
Windows Phone 7.5 
Windows Phone 7

Podobne Multimedia

 • ipla

  Telewizja w Twoim smartfonie? Dzieki aplikacji ipla dla Windows Phone to możliwe! Oglądaj swoje ulubione seriale i programy zupełnie za darmo!

 • tvn player

  tvn player to niewielka i prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli Ci na oglądanie ulubionych programów oraz seriali stacji TVN oraz stacji tematycznych wszedzie tam, gdzie jesteś!

 • Lomogram

  Lomogram to odpowiednik popularnego Instagramu dla systemu Windows Phone. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • OpenFM

  OpenFM to największa, polska platforma muzyczna oferująca dostęp do ponad 80 różnych stacji muzycznych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

 • YouTube

  Aplikacja YouTube dla systemu Windws Phone w wygodny sposób pozwoli uzytkownikowi przeglądać zasoby multimedialne YouTube, gdziekolwiek się znajduje!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Shazam 2.3.4.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Multimedia