Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OpenFM 1.1 - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: GG Network S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.06.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 180

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis OpenFM 1.1 - Mobile

OPEN.FM to największy i najpopularniejszy serwis internetowy, gdzie użytkownicy mogą znaleźć ulubioną stację radiową. Teraz dostępny jest także dla posiadaczy smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone.

Open FM to platforma, która skupia łącznie ponad 80 różnych stacji radiowych, które oferują niemal każdy rodzaj muzyki. Łącznie do dyspozycji mamy ponad 2000 godzin nie przerwanej rozmowami muzyki na dobę! Warto dodać, że platforma Open.FM wymaga połączenia z internetem ale pobór danych jest tak niewielki, że nawet przy najniższym pakiecie internetowym u operatora, możemy słuchać muzyki bez obaw. Godzina słuchania to zaledwie około 10MB danych.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Podobne Multimedia

 • YouTube

  Aplikacja YouTube dla systemu Windws Phone w wygodny sposób pozwoli uzytkownikowi przeglądać zasoby multimedialne YouTube, gdziekolwiek się znajduje!

 • Lomogram

  Lomogram to odpowiednik popularnego Instagramu dla systemu Windows Phone. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • ipla

  Telewizja w Twoim smartfonie? Dzieki aplikacji ipla dla Windows Phone to możliwe! Oglądaj swoje ulubione seriale i programy zupełnie za darmo!

 • tvn player

  tvn player to niewielka i prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli Ci na oglądanie ulubionych programów oraz seriali stacji TVN oraz stacji tematycznych wszedzie tam, gdzie jesteś!

 • Shazam

  Shazam teraz także dla urządzeń z Windows Phone. Ta niezwykle popularna aplikacja w kilka sekund rozpozna tytuł i wykonawcę piosenki, która Cię zainteresowała.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OpenFM 1.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Multimedia