Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Lomogram - Mobile

Kategoria: Multimedia
Producent: DevRain Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.04.2013
Rozmiar: 15 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 126

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Lomogram - Mobile

Lomogram to Windowsowy odpowiednik niezwykle popularnego, dostępnego dla systemów iOS oraz Android Instagramu. Dzięki tej aplikacji zrobione przez Ciebie zdjęcia nabiorą głębi, a zastosowane filtry i efekty wyzwolą Twoją twórczą duszę.

Dziel się oryginalnymi zdjęcia poprzez serwisy takie, jak Facebook, Twitter, Flickr czy Tumblr. Aplikacja zawiera: 
- 42 różne filtry, 
- 72 efekty świetlne, 
- 49 ramek. 

 

Wymagana wersja systemu: 
Windows Phone 8 
Windows Phone 7.5

Podobne Multimedia

 • ipla

  Telewizja w Twoim smartfonie? Dzieki aplikacji ipla dla Windows Phone to możliwe! Oglądaj swoje ulubione seriale i programy zupełnie za darmo!

 • YouTube

  Aplikacja YouTube dla systemu Windws Phone w wygodny sposób pozwoli uzytkownikowi przeglądać zasoby multimedialne YouTube, gdziekolwiek się znajduje!

 • OpenFM

  OpenFM to największa, polska platforma muzyczna oferująca dostęp do ponad 80 różnych stacji muzycznych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

 • Shazam

  Shazam teraz także dla urządzeń z Windows Phone. Ta niezwykle popularna aplikacja w kilka sekund rozpozna tytuł i wykonawcę piosenki, która Cię zainteresowała.

 • tvn player

  tvn player to niewielka i prosta w obsłudze aplikacja, która pozwoli Ci na oglądanie ulubionych programów oraz seriali stacji TVN oraz stacji tematycznych wszedzie tam, gdzie jesteś!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Lomogram - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Multimedia