Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GG 2.2 - Mobile

Kategoria: Internet
Producent: GG Network S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.06.2013
Data modyfikacji: 20.08.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 1598

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis GG 2.2 - Mobile

Gadu-Gadu - najpopularniejszy polski komunikator internetowy teraz dostępny także dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Windows Phone!

Dzięki tej mobilnej aplikacji będziesz w kontakcie ze znajomymi, gdziekolwiek tylko zechcesz - w pracy, na wakacjach, w autobusie. Wystarczy smartfon z Windows Phone. GG umożliwia prowadzenie zarówno rozmów tekstowych, konferencyjnych jak i przesyłanie emotek i plików.

Ponadto aplikacja nie zajmuje wiele miejsca w pamięci telefonu i działa naprawdę płynnie. Twórcy nie zapomnieli o dodaniu możliwości sprawdzania archiwum wiadomości. O bezpieczeństwo i poufność naszych danych zadba szyfrowane połączenie.

Wymagania systemowe:
Aplikacja jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi z systemem Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Podobne Internet

  • Twitter

    Mobilna wersja programu Twitter dla smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone! Teraz już zawsze będziesz na bieżąco!

  • Skype

    Dzieki aplikacji Skype dla Windows Phone w prosty sposób możesz komunikować się ze znajomymi zupełnie za darmo za pośrednictwem sieci WiFi oraz 3G.

  • Pogaduszki

    Pogaduszki to niezwykle prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy komunikator korzystający z protokołu gadu-gadu dla smartfonów z Windows Phone.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GG 2.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Internet