Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Weather 2.1 - Mobile

Kategoria: Informacje
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.06.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 110

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Weather 2.1 - Mobile

weather1Weather, czyli po angielsku pogoda. Jest to jednocześnie nazwa darmowej, niezwykle popularnej w kręgu użytkowników urządzeń mobilnych z Windows Phone, aplikacji pogodowej. Jej główne zalety to przede wszystkim niezwykle prosta obsługa i intuicyjne menu, dokładność w prognozowaniu oraz mała waga (zaledwie około 1MB).

Jeśli przed wyjściem do pracy lub szkoły zastanawiasz się, czy brać ze sobą parasol to wystarczy, że spojrzysz na telefon i wszystko będzie jasne. Weather z dużą dokładnością przewidzi prognozę pogody na najbliższe 10 dni. Co więcej aplikacja aktualizuje się automatycznie, więc możesz być pewien, że informacje podawane są na bieżąco. Ponadto nie zabrakło możliwości ustawiania kilku lokacji, dla których chcemy sprawdzić pogodę.

Nie zawsze mamy dostęp do telewizji lub komputera. Teraz z aplikacją Weather już nie musimy czekać na najbliższą prognozę. W każdej chwili sami możemy ją sprawdzić!

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Windows Phone 7.5 lub Windows Phone 8.

Podobne Informacje

  • Onet News

    Onet News to prosta aplikacja dla systemu Windows Phone, dzieki której będziesz na bieżąco z informacjami z kraju i ze świata!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Weather 2.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Informacje