Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Shopping List 2.0 - Mobile

Kategoria: Finanse
Producent: Styrit
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 31.05.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 42

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Shopping List 2.0 - Mobile

sl1Nieważne, czy robimy niewielkie zakupy w osiedlowym sklepiku, czy comiesięczny zapas najpotrzebniejszych rzeczy w ogromnym centrum handlowym. W obu przypadkach bardzo często lista zakupów staje się niezastąpiona!

Często bowiem zdarza się czegoś zapomnieć. Po co więc tracić nery i biegać dwa razy do tego samego sklepu? Teraz posiadając smartfon z systemem operacyjnym Windows Phone możecie pobrać aplikację Shopping List, która stanie się nieodłącznym towarzyszem każdych zakupów.

Dzięki świetnej organizacji i kilku przydatnym opcjom od razu docenicie jej zalety. Poza standardowym spisem rzeczy, jakie mamy kupić możemy wyróżnić innym kolorem te, o których na pewno nie możemy zapomnieć lub te, które w kupić możemy ale nie musimy. Ponadto wcześniej zrobioną listę możemy podpiąć pod dany dzień miesiąca w zintegrowanym kalendarzu. Prawda, że wygodne? Czas więc szybko zainstalować Shopping List i ruszać na zakupy!

Wymagania systemowe:
Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

Podobne Finanse

 • Kursy Walut

  Doskonała aplikacja pozwalająca na sprawdzanie aktualnych cen walut i ich porównywanie. Teraz na Pobierz.pl calkowicie za darmo!

 • PAYBACK

  PAYBACK to jeden z najpopularniejszych programów partnerskich w Polsce. Zrzesza dziesiątki firm. Teraz możesz kontrolowac swoje konto PAYBACK wszedzie tam, gdzie jesteś poprzez mobilną aplikację dla Windows Phone.

 • Pracuj.pl

  Pracuj.pl dla smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone to aplikacja, która może Ci w znalezieniu nowej pracy. Dzieki Pracuj.pl dla Windows Phone oferty z pracy z całej Polski możesz przeglądać gdziekolwiek jesteś!

 • Ceneo

  Ceneo to najpopularniejsza w naszym kraju, zupełnie darmowa porównywarka cen produktów. Już teraz możesz mieć ją jako specjalną aplikację przygotowaną pod system Windows Phone.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Shopping List 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Finanse