Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PAYBACK 1.0 - Mobile

Kategoria: Finanse
Producent: Loyalty Partner Polska Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.06.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 135

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PAYBACK 1.0 - Mobile

payback1PAYBACK to w skrócie program partnerski zrzeszający wiele polskich firm. Do ich grona zaliczyć możemy między innymi BP, Empik, Orange, Real, Multikino, Allegro, ASNWEAR.com, BZ WBK, LINK4, SMYK, agito.pl, Bon Prix, C&A online, Douglas, frisco.pl, Groupon, Komputronik.pl, Ole Ole!, Tchibo.pl, Zalando. Dzięki aplikacji mobilnej PAYBACK dla Windows Phone możesz korzystać z programu gdziekolwiek jesteś. Wystarczy, że masz przy sobie smartfon.

Dzięki prezentowanej aplikacji szybko i wygodnie wymienisz zebrane punkty na interesujące nagrody, bez konieczności włączania komputera. Ponadto program oferuje bieżące informacje dotyczące najciekawszych promocji oraz rabatów. Kolejna opcja to możliwość sprawdzenia ilości zebranych przez siebie punktów i listę tego, na co aktualnie możesz je wymienić.

PAYBACK mobile to także tzw. eKupony, czyli specjalne bony, których drukowanie nie jest konieczne. Wystarczy, że mamy go na swoim smartfonie. eKupony możemy zdobywać ze zebrane wcześniej punkty.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemem Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Podobne Finanse

 • Pracuj.pl

  Pracuj.pl dla smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone to aplikacja, która może Ci w znalezieniu nowej pracy. Dzieki Pracuj.pl dla Windows Phone oferty z pracy z całej Polski możesz przeglądać gdziekolwiek jesteś!

 • Shopping List

  Shoping List to niewielka aplikacja dla smartfonów z Windows Phone, która pomoże w robieniu zakupów.

 • Kursy Walut

  Doskonała aplikacja pozwalająca na sprawdzanie aktualnych cen walut i ich porównywanie. Teraz na Pobierz.pl calkowicie za darmo!

 • Ceneo

  Ceneo to najpopularniejsza w naszym kraju, zupełnie darmowa porównywarka cen produktów. Już teraz możesz mieć ją jako specjalną aplikację przygotowaną pod system Windows Phone.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PAYBACK 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Finanse