Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kursy Walut - Mobile

Kategoria: Finanse
Producent: Michal Jankowski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.04.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 66

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Kursy Walut - Mobile

Jeżeli często zajmujesz się wymianą walut lub po prostu chcesz być na bieżąco poinformowany o tym, jak ma się polski złoty w stosunku do franka, euro czy dolara to ta aplikacja jest dla Ciebie!

Dane pobierane są bezpośrednio ze strony NBP więc możesz być pewien, że dostajeż pewne i najnowsze informacje na temat ceny wybranej waluty. W aplikacji możliwe jest zdefiniowanie ulubionej waluty oraz stworzenie listy kilku preferowanych. Nie zabraknie tutaj także kalkulatora, który umożliwi przeliczenie zarówno PLN na obcą walutę, jak i odwrotnie. 

Podobne Finanse

 • PAYBACK

  PAYBACK to jeden z najpopularniejszych programów partnerskich w Polsce. Zrzesza dziesiątki firm. Teraz możesz kontrolowac swoje konto PAYBACK wszedzie tam, gdzie jesteś poprzez mobilną aplikację dla Windows Phone.

 • Shopping List

  Shoping List to niewielka aplikacja dla smartfonów z Windows Phone, która pomoże w robieniu zakupów.

 • Ceneo

  Ceneo to najpopularniejsza w naszym kraju, zupełnie darmowa porównywarka cen produktów. Już teraz możesz mieć ją jako specjalną aplikację przygotowaną pod system Windows Phone.

 • Pracuj.pl

  Pracuj.pl dla smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone to aplikacja, która może Ci w znalezieniu nowej pracy. Dzieki Pracuj.pl dla Windows Phone oferty z pracy z całej Polski możesz przeglądać gdziekolwiek jesteś!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kursy Walut - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Finanse