Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quiz Geograficzny 1 - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: ptkk73
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.05.2013
Data modyfikacji: 29.05.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 72

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Quiz Geograficzny 1 - Mobile

quiz1Ponoć wiedza najlepiej wchodzi do głowy podczas zabawy. Quiz Geograficzny to aplikacja dla urządzeń współpracujących z systemem Windows Phone, która właśnie łączy naukę i zabawę!

Pozwoli ona w prosty i czasem zabawny sposób nauczyć się nam nazw państw oraz stolic całego świata. Ponadto odrębna kategoria dotyczy wyłącznie geografii Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Co więcej Quiz Geograficzny pozwala użytkownikowi na skomponowanie własnego quizu z dostępnych w bazie danych pytań.

Nie zabraknie także możliwości zarządzania wybranymi elementami aplikacji oraz synchronizacji jej z innymi urządzeniami za pośrednictwem serwisu SkyDrive oferującego przestrzeń dyskową w chmurze. Quiz Geograficzny to świetna zabawa zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych posiadaczy smartfonów z Windows Phone. Warto wspomnieć, że program dostępny jest całkowicie po polsku.

 

Wymagania systemowe:
Windows Phone 7.5, Windows Phone 8

Podobne Edukacja

  • Tablice - Matematyczne

    Matematyka często nas przerasta. Nie sposób spamiętać wszystkich, potrzebnych wzorów. Dlatego z pomocą przychodzą Tablice _matematyczne. Teraz dzięki tej aplikacji w prosty i szybki sposób wyszukasz interesujący Cię wzór.

  • Dopasuj Głos

    Dopasuj Głos to aplikacja, która łączy przyjemne z pożytecznym. Dzięki niej Wasze pociechy uczą się bawiąc!

  • Wikipedia

    Wikipedia, czyli największe kompendium wiedzy znajdujące się w Internecie od niedawna dostępna jest także jako aplikacje dla Windows Phone. Pobierz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quiz Geograficzny 1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edukacja