Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dopasuj Głos 1.0 - Mobile

Kategoria: Edukacja
Producent: Wojciech Janiec
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.06.2013
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 167

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dopasuj Głos 1.0 - Mobile

dopasuj1Czy Twoje dziecko także czasem korzysta ze smartfonu? Zazwyczaj bierze do reki urządzenie wtedy, kiedy chce w coś zagrać. W tym przypadku można połączyć przyjemne z pożytecznym i pobrać kilka aplikacji edukacyjnych, przy których nasza pociecha będzie się również doskonale bawić.

Jedną z tego typu propozycji bez wątpienia jest Dopasuj Głos. Aplikacja skierowana jest dla dzieci wieku 3+. Jej celem jest dopasowanie odpowiedniego głosu do obrazka ze zwierzęciem. Doskonale rozwija zdolności poznawcze i słuchowe. Dzięki niej dzieci nauczą się rozpoznawać gatunki zwierząt i zdobędą wiedzę na temat tego, jakie dźwięki wydobywają. Aplikacja oferuje dwie plansze - farmę i dżunglę.

Wymagania systemowe:
Aplikacja współpracuje z urządzeniami z systemem Windows Phone 7.5 oraz Windows Phone 8.

Podobne Edukacja

  • Tablice - Matematyczne

    Matematyka często nas przerasta. Nie sposób spamiętać wszystkich, potrzebnych wzorów. Dlatego z pomocą przychodzą Tablice _matematyczne. Teraz dzięki tej aplikacji w prosty i szybki sposób wyszukasz interesujący Cię wzór.

  • Quiz Geograficzny

    Quiz Geograficzny w prosty sposób pozwoli nam poszerzyć swoją wiedzę z zakresu geografii. Aplikacja dla urzadzeń współpracująch z Windows Phone. Za darmo na Pobierz.pl!

  • Wikipedia

    Wikipedia, czyli największe kompendium wiedzy znajdujące się w Internecie od niedawna dostępna jest także jako aplikacje dla Windows Phone. Pobierz za darmo na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dopasuj Głos 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edukacja