Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Reader for Pocker PC 2.0 - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Data modyfikacji: 12.04.2013
Rozmiar: 13.5 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 8836

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Reader for Pocker PC 2.0 - Mobile

Firma Adobe Systems, znany i ceniony na całymświecie twórca aplikacji Adobe Reader służącej do przeglądania popularnych dokumentów w formacie PDF (ang. Portable Document Format – przenośny format dokumentu) prezentuje odmianę aplikacji w wersji mobile.Adobe Reader for Pocket PC 2.0 zachowuje jakość i możliwości plików Adobe PDF poprzez dostosowanie ich do przeglądania na mniejszych ekranach z zachowaniem ich  otychczasowej pełnej zawartości. Na platformę windows mobile istnieje wiele aplikacji  pozwalających odczytywać popularne pliki PDF, jednak adobe reader zdecydowanie jest liderem. Aplikacja jest prosta w użyciu, posiada opcję przeszukiwania tekstu, obsługuje hasła i zabezpieczenia dokumentów, ponadto w adobe reader na „komórkę” nie zabrakło oczywiście podstawowych funkcji obsługi dokumentów takich jak zaznacz, wytnij oraz wklej.

Aby obsługa dokumentów była jak najlepsza na program Adobe Reader for Pocket PC 2.0 składają się dwa elementy, które ściśle ze sobą współpracują. Filtr ActiveSync, który działa w systemie Windows dla PC, przygotowuje listę plików PDF dla adobe reader na wm. Drugi element to transport tych plików docelowo już do urządzenia przenośnego. Adobe Reader w wersji mobile jest elastycznym narzędziem, pozwala nam również na wybór pomiędzy dwoma metodami wyświetlania plików PDF. Pierwsza z nich umożliwia przeglądanie plików PDF zgodnie z ich pierwotnymi właściwościami, bez żadnych zmian, czyli w takiej postaci w jakiej przeglądamy je na  komputerze PC. Druga metoda w Adobe Reader mobile opiera się nawykorzystaniu pewnych sposobów wyświetlania plików PDF, które zapewniają najlepsze dostosowanie zarówno grafik jak i tekstu tak aby pasowały do rozmiarów ekranu na naszym urządzeniu przenośnym.

Etykiety plików PDF mogą być tworzone za pomocą programów takich jak Adobe Acrobat 6.0 Professional, Adobe Acrobat 6.0 Standard, Adobe PageMaker 7.0, Adobe FrameMaker 7.0 lub Adobe InDesign 2.0. Wersja Adobe Reader 2.0 dla windows mobile dodaje również dodatkowe opcje takie jak  wprowadzania danych, drukowanie za pomocą łącza bezprzewodowego, oraz pokaz slajdów przeglądania funkcji. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na przeglądaniu dokumentów na urządzeniach przenośnych w układzie identycznym  jak na PC. A więc bez względu na to czy znajdziemy się w parku, w restauracji czy w podróży dzięki aplikacji Adobe Reader stworzonej dla urządzeń mobile nie będziemy mieli problemów z odczytem dokumentów PDF. Download aplikacji Adobe Reader mobile udostępniony jest poniżej.

Podobne Biuro i firma


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Reader for Pocker PC 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ