Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Across Lite Mobile WM Pocket PC 2.0.1 - Mobile

Kategoria: Biuro i firma
Producent: Binaryfish
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 16.06.2010
Rozmiar: 2,5 mb
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic
Liczba pobrań: 169

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Across Lite Mobile WM Pocket PC 2.0.1 - Mobile

            Program Across Lite Mobile na systemy Windows Mobile to prosta krzyżówka na urządzenia przenośne. 

Producent udostępnił wersję Trial, zatem należy najpierw przetestować aplikację a następnie jeżeli będziesz chciał korzystać z Across Lite Mobile za free już po okresie próbnym, konieczne jest wykupienie licencji. Aplikacja zawiera w sobie sporo haseł i może być dobrą dawką rozrywki w wolnym czasie. Niestety menu Across Lite Mobile nie jest po Polsku, wszystkie zawarte w programie hasła są w języku Angielskim.

Aby wypróbować możliwości aplikacji Across Lite Mobile kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Aplikacje Biurowe znajdziesz również wiele innych ciekawych aplikacji na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Biuro i firma

  • Adobe Reader for Pocker PC

    Przygotowana specjalnie dla urządzeń mobilnych wersja programu Adobe Reader. Podobnie jak jej pecetowa wersja pozwala na czytanie i drukowanie dokumentów w formacie PDF.

  • Testorex program 3

    Testorex program


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Across Lite Mobile WM Pocket PC 2.0.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ