Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

YoutubeOffloader 1.0 Pocket PC - Mobile

Kategoria: Wideo
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.11.2010
Rozmiar: 29 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 196

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis YoutubeOffloader 1.0 Pocket PC - Mobile

YoutubeOffloader to uproszczona wersja programu służąca do zamieszczania plików video bezpośrednio z poziomu telefonu w czasie rzeczywistym. Nie jest to odtwarzacz filmów z serwisu youtube ani też program do ich pobierania. Ta prosta i praktyczna aplikacja napisana przez znanego autora Vincenta Collure pozwala jedynie na wgrywanie naszych własnych filmów na stronę youtube.com. Należy pamiętać, że aplikacja do poprawnego działania wymaga posiadania w systemie Windows Mobile pliku BeanDLL oraz bibliotek Visual Basic. Poradnik instalacji programu udostępniamy poniżej.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Wideo

 • DivX Mobile Player 0.93 beta

  DiviX Mobile Player to darmowy odtwarzacz pozwalający oglądać na telefonach komórkowych filmy wideo skompresowane popularnym kodekiem DiviX.

 • Corel VideoStudio Pro

  Zestaw wielu narzędzi przeznaczonych do tworzenia i obróbki materiałów wideo przeznaczony zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących użytkowników.

 • Camcorder2 1.0 (S60 2nd)

  Camcorder2 to aplikacja do nagrywania filmów za pomocą kamery wbudowanej w telefonie.

 • YoutubeOffloader 1.0 Smartphone

  YoutubeOffloader to uproszczona wersja programu służąca do zamieszczania plików video bezpośrednio z poziomu telefonu w czasie rzeczywistym. Nie jest to odtwarzacz filmów z serwisu youtube ani też program do ich pobierania.

 • PumpOne Video Trainers 1.0

  PumpOne Video Trainers 1.0 to nic innego jak osobisty trener w Twoim Iphonie!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: YoutubeOffloader 1.0 Pocket PC - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ