Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

The Core Pocket Media Player 0.72 RC1 (Pocket PC) - Mobile

Kategoria: Wideo
Producent: Core Codec
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 5397

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis The Core Pocket Media Player 0.72 RC1 (Pocket PC) - Mobile

The Core Pocket Media Player jest odtwarzaczem wideo obsługującym szereg różnego rodzaju formatów.

Program jest przeznaczony na urządzenia typu Smartphone i umożliwia odtwarzanie licznych formatów wideo: AVI, Matroska (MKV, MKA), MP4, OGG, OGM, ASF, MP3, Musepack, DivX, XviD i MPEG1 - dodatkowo dostępne są wtyczki, które dodają obsługę kolejnych formatów: AC-3, FFMPEG, oraz FLAC.

Podobne Wideo

 • DivX Mobile Player 0.93 beta

  DiviX Mobile Player to darmowy odtwarzacz pozwalający oglądać na telefonach komórkowych filmy wideo skompresowane popularnym kodekiem DiviX.

 • Corel VideoStudio Pro

  Zestaw wielu narzędzi przeznaczonych do tworzenia i obróbki materiałów wideo przeznaczony zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących użytkowników.

 • YoutubeOffloader 1.0 Smartphone

  YoutubeOffloader to uproszczona wersja programu służąca do zamieszczania plików video bezpośrednio z poziomu telefonu w czasie rzeczywistym. Nie jest to odtwarzacz filmów z serwisu youtube ani też program do ich pobierania.

 • YoutubeOffloader 1.0 Pocket PC

  YoutubeOffloader to uproszczona wersja programu służąca do zamieszczania plików video bezpośrednio z poziomu telefonu w czasie rzeczywistym. Nie jest to odtwarzacz filmów z serwisu youtube ani też program do ich pobierania.

 • Camcorder2 1.0 (S60 2nd)

  Camcorder2 to aplikacja do nagrywania filmów za pomocą kamery wbudowanej w telefonie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: The Core Pocket Media Player 0.72 RC1 (Pocket PC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ