Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DivX Mobile Player 0.93 beta - Mobile

Kategoria: Wideo
Producent: DivX, Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.01.2010
Rozmiar: 850 KB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 5976

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis DivX Mobile Player 0.93 beta - Mobile

DiviX Mobile Player to darmowy odtwarzacz pozwalający oglądać na telefonach komórkowych filmy wideo skompresowane popularnym kodekiem DiviX. DivX Mobile Player po polsku nie jest dostępny. Ze względu na bardzo prostą obsługę brak polskiego menu nie przeszkodzi w obsłudze programu choć ograniczona liczba funkcji może nie zaspokoić zaawansowanych użytkowników. System na jakim działa DivX Player Mobile to Symbian i Windows Mobile. DivX Mobile Player dostępny jest za darmo.

Program DivX Player for Mobile to program o maksymalnie uproszczonej obsłudze. Jedyne dostępne funkcje to zmiana trybów wyświetlania na pionowy lub poziomy oraz pełny ekran, a także zmiana parametrów wyświetlania takich jak: kolory, kontrast czy jasność. Jego prostota pod wieloma względami jest zaletą – nie zużywa dużo energii, działa szybko i nie sprawia kłopotów z obsługą. Pobierz DivX Mobile Player za free.

Najnowszy DivX Mobile Player 0.93 beta posiada ulepszony interfejs użytkownika. Ze względu na prostotę programu nie są to zmiany rewolucyjne. Nowością jest obsługa VOD, czyli wideo na żądanie. Z pomocą VOD można oglądać filmy rozpowszechniane przez stronę DivX, jednak wymagana jest do tego rejestracja. Poprawiono także poziom zużycia baterii – jest ono teraz mniejsze. Tradycyjnie poprawiono błędy występujące w czasie wyświetlaniem plików na niektórych modelach telefonów. Ściągnij darmowy DivX Player for Windows Mobile już teraz.

Licencja
Licencja, na jakiej można pobrać DivX Mobile Player to freeware. DivX Mobile Player jest do pobrania całkowicie za darmo. Nie ma wersji DivX Mobile Player w wersją pl menu użytkownika.

Wymagania systemowe
Systemy, na jakich można zainstalować DivX Mobile Player to: Symbian OS 9 S60 3rd Edition,  Symbian OS 9 UIQ 3.0, Windows Mobile 5 Smartphone, Windows Mobile 5 Pocket PC,Windows Mobile 6 Standard, Windows Mobile 6 Classic, Windows Mobile 6 Professional. Jest wybrać odpowiednią wersję DivX Mobile Player czytaj pod spodem.

UWAGA!
Aby pobrać odpowiedni dla swego typu telefonu DivX Player Mobile i przeprowadzić download pliku instalacyjnego, przejdź na stronę producenta . Jest tam siedem różnych wersji DivX Mobile Player na Windows Mobile i Symbian.

Pobierz DivX Mobile Player – darmowy odtwarzacz na komórki. Jeśli szukasz innych odtwarzaczy na telefon, podobne do DivX Mobile Player, pobierz jeden z darmowych programów dostępnych w naszym dziale Mobile.Podobne Wideo

 • Corel VideoStudio Pro

  Zestaw wielu narzędzi przeznaczonych do tworzenia i obróbki materiałów wideo przeznaczony zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących użytkowników.

 • Camcorder2 1.0 (S60 3rd)

  Camcorder2 to aplikacja do nagrywania filmów za pomocą kamery wbudowanej w telefonie.

 • The Core Pocket Media Player 0.72 RC1 (Pocket PC)

  The Core Pocket Media Player jest odtwarzaczem wideo obsługującym szereg różnego rodzaju formatów.

 • YouTube for Mobile 1.4.7 Java Sony Ericsson

  YouTube for Mobile to napisana w języku JAVA wersja jednego z najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów za pośrednictwem serwisu Youtube. Dzięki YouTube for Mobile od teraz możesz cieszyć się wygodnym i szybkim dostępem do setek tysięcy filmów wprost na ekranie twojego telefonu.

 • YoutubeOffloader 1.0 Smartphone

  YoutubeOffloader to uproszczona wersja programu służąca do zamieszczania plików video bezpośrednio z poziomu telefonu w czasie rzeczywistym. Nie jest to odtwarzacz filmów z serwisu youtube ani też program do ich pobierania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DivX Mobile Player 0.93 beta - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ