Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

vTap - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Veveo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 750 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 683

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis vTap - Mobile

Aplikacja vTap stworzona na potrzeby platform Windows Mobile stanowi synonim wszystkich serwisów z filmami video w jednym miejscu, w postaci jednego programu. Narzędzie oferuje dostęp do popularnych serwisów takich jak YouTube, Dailymotion, Metacafe oraz Myspace, a nawet Wikipedię. W vTap dla mobile interesujące nas klipy znajdziemy bezproblemowo a co najważniejsze szybko. Aplikacja z pewnością znajdzie zainteresowanie wśród osób często korzystających z takich serwisów, teraz i nawet w podróży. vTap w wersji po Polsku nie jest dostępna. Jednak tutaj dobra wiadomość, z vTap możemy korzystać free. Aby ściągnąć vTap użyj opcji download poniżej klikając przycisk pobierz.

Podobne Pozostałe

 • AudioCube 1.3 S60v5

  AudioCube to rozbudowane narzędzie umożliwiające edycję plików audio i tworzenie własnych dzwonków. Program wspiera formaty WAV, AAC, MP3, AMR, WMA pozwala na przeglądanie plików dŸwiękowych ich odtwarzanie i konwersję pomiędzy różnymi formatami.

 • Surprise! Sounder 1.00

  Surprise! Sounder pozwala zmienić głos podczas rozmowy przez telefon.

 • Mosquito Ringtone

  Mosquito Ringtone dla mobile stanowi kolejny program z serii ciekawych i nie typowych narzędzi audio. Aplikacja jest niczym innym jak prostym dzwonkiem w formacie MP3 na urządzenia mobilne, jednak dzwonkiem, którego raczej nie usłyszymy.

 • SkyeTones S60 2nd edition

  Interesujący program, który pozwala na ustawienie dowolnego pliku wideo jako dzwonka.

 • CobaltController 0.4 Windows Mobile

  CobaltController to aplikacja pozwalająca użyć pada od np. Sony Playstation 3 lub Nintendo Wii jako kontrolera do gier odtwarzanych na Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: vTap - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ