Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VoicesAlarms 1.0 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.11.2008
Rozmiar: 20 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 312

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VoicesAlarms 1.0 - Mobile

VoicesAlarms to aplikacja pracująca pod kontrolą systemów Windows Mobile zaprojektowana i napisana przez znanego nam już autora Vincenta Collure. To proste i nie wielkie narzędzie służy do zmiany domyślnego alarmu w urządzeniu mobilnym na własny, ulubiony dźwięk. VoicesAlarms dla mobile pozwala na zdefiniowanie do 5 osobistych alarmów, przełączać się swobodnie między nimi a w razie takiej potrzeby po prostu powrócić do domyślnego alarmu. Jak wszystkie aplikacje programisty również i VoicesAlarms jest całkowicie za free, a więc możemy korzystać bez opłat oraz bez ograniczeń. Niestety VoicesAlarms w wersji PL nie występuje. Aby skorzystać z VoicesAlarms download kliknij pobierz poniżej.

Podobne Pozostałe

 • Mobiola Video Studio Windows Mobile Smartphone 2.1.30

  Program Mobiola Studio na platformy Windows Mobile to doskonała propozycja dla osób, które kopiują duże ilości plików multimedialnych na dodatek w rozmaitych formatach pomiędzy komputerem PC a urządzeniem mobilnym.

 • Mozart 3.8

  Program Mozart stworzony pod systemy Windows Mobile to raczej narzędzie edukacyjne, które może okazać się przydatne osobom uczącym się nut

 • Mobiola Video Studio Nokia 3.1.26

  Aplikacja przeznaczona do konwertowania filmów DVD i plików multimedialnych do odtwarzania w telefonie komórkowym.

 • Snake 1.0 (S60 3rd edition)

  Snake jest niczym innym jak odmianą bardzo popularnej niegdyś gry na stare platformy Nokii. Teraz znanego "węża" możemy spotkać i na systemach Symbian trzeciej edycji. Dziś ciężko już wyobrazić sobie aby te sentymentalne gry powróciły, dzięki aplikacji Snake 1.0 będzie to choć przez chwilę możliwe.

 • You Shake iLaugh 1.0 (iPhone)

  You Shake iLaugh sprawia, że iPhone wydaje „śmiejące się” odgłosy, kiedy nim potrząsasz.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VoicesAlarms 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ