Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VITO RingtoneEditor 1.22 (Windows Mobile 2003SE/5.0/6.0) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: VITO Technology
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 12.11.2008
Rozmiar: 712 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 629

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis VITO RingtoneEditor 1.22 (Windows Mobile 2003SE/5.0/6.0) - Mobile

Program VITO RingtoneEditor stworzony pod platformy Windows Mobile to doskonała propozycja dla osób kreatywnych. Narzędzie umożliwia tworzenie własnych dzwonków, odbywa się to w prosty i przejrzysty sposób. Aby przystąpić do pracy z programem VITO RingtoneEditor dla mobile najpierw wskazujemy dźwięk, który chcemy edytować a następnie wycinamy najbardziej interesujący nas fragment, całość zapisujemy do pliku w formacie mp3 i już możemy ustawić jako prywatny dzwonek w telefonie. Niestety VITO RingtoneEditor do wersji po Polsku nie został jeszcze przetłumaczony. Trzeba także pamiętać że licencja VITO RingtoneEditor to nie freeware, producent umożliwia 14 dniowe przetestowanie aplikacji. VITO RingtoneEditor download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz.

Podobne Pozostałe

 • SRS WOW HD for Windows Mobile 6 v1.51

  SRS WOW HD jest przydatną aplikacją dla osób często słuchających muzyki na telefonie. Program działa niczym equalizer i pozwala zastosować wiele ciekawych efektów dźwiękowych, od wzmocnienia niskich tonów tzw. bassów po modulację dźwięków wysokich i średnich , efekt echa itd.

 • Mobiola Video Studio Windows Mobile PPC 2.1.30

  Aplikacja przeznaczona do konwertowania filmów DVD i plików multimedialnych do odtwarzania w telefonie komórkowym.

 • MP3Cube 1.0 (S60 3rd)

  MP3Cube pozwala na tworzenie dzwonków bezpośrednio na telefonie komórkowym.

 • SkyeTones S60 3rd edition

  Interesujący program, który pozwala na ustawienie dowolnego pliku wideo jako dzwonka.

 • Face Warp 2.0 (S60 2nd)

  Face Warp służy do deformowania zdjęć twarzy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VITO RingtoneEditor 1.22 (Windows Mobile 2003SE/5.0/6.0) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ