Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VITO RingtoneEditor 1.22 (Smartphone 2003/5.0) - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 12.11.2008
Rozmiar: 712 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 233

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis VITO RingtoneEditor 1.22 (Smartphone 2003/5.0) - Mobile

Program VITO RingtoneEditor stworzony pod platformy Windows Mobile to doskonała propozycja dla osób kreatywnych. Narzędzie umożliwia tworzenie własnych dzwonków, odbywa się to w prosty i przejrzysty sposób. Aby przystąpić do pracy z programem VITO RingtoneEditor dla mobile najpierw wskazujemy dźwięk, który chcemy edytować a następnie wycinamy najbardziej interesujący nas fragment, całość zapisujemy do pliku w formacie mp3 i już możemy ustawić jako prywatny dzwonek w telefonie. Niestety VITO RingtoneEditor do wersji po Polsku nie został jeszcze przetłumaczony. Trzeba także pamiętać że licencja VITO RingtoneEditor to nie freeware, producent umożliwia 14 dniowe przetestowanie aplikacji. VITO RingtoneEditor download udostępniamy poniżej, wystarczy kliknąć pobierz.

Podobne Pozostałe

 • Sleep Music 0.6 beta (S60 1st/2nd)

  Sleep Music to aplikacja do automatycznego wyłączania odtwarzacza muzycznego w telefonie.

 • SRS WOW HD for Windows Mobile 6 v1.51

  SRS WOW HD jest przydatną aplikacją dla osób często słuchających muzyki na telefonie. Program działa niczym equalizer i pozwala zastosować wiele ciekawych efektów dźwiękowych, od wzmocnienia niskich tonów tzw. bassów po modulację dźwięków wysokich i średnich , efekt echa itd.

 • PhotoCard for Symbian S60 1.1

  Aplikacja umożliwia tworzenie ciekawych pocztówek ze zdjęć znajdujących się w pamięci telefonu. Do każdej kartki można dodać tekst i wysłać ją znajomym.

 • DogBuzz 1.4.1

  DogBuzz to nie typowa aplikacja na platformę Android która odtworzy dźwięk o wysokiej tonacji - za pomocą którego pozbędziemy się uporczywych psów.

 • VoicesAlarms 1.0

  VoicesAlarms to aplikacja pracująca pod kontrolą systemów Windows Mobile zaprojektowana i napisana przez znanego nam już autora Vincenta Collure.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VITO RingtoneEditor 1.22 (Smartphone 2003/5.0) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ