Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Piardofon - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: CT Creative Team S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.03.2010
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 3300

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Piardofon - Mobile

Jeszcze niedawno aby zrobić komuś wyjątkowo śmieszny acz mało wyszukany żart należało zaopatrzyć się w sklepie z dowcipnymi gadżetami w specjalny plastikowy dinks. Teraz, zamiast podkładać znajomym pierdzącą poduszkę, możesz odpalić Piardofon – darmowy programik na komórkę. Piardofon to aplikacja na telefon, która wydaje odgłosy pierdzenia, bekania i wymiotowania. Nie martw się o wersję językową - Piardofon działa po polsku i jest programem całkowicie polskim.

Po zainstalowaniu Piardofon na komórkę możesz puszczać odgłosy fizjologiczne natychmiast lub ustawić timer. Ustawiasz beknięcie za 30 sekund, komórkę podrzucasz ofierze i czekasz na efekty. Nowością w programie jest możliwość wysyłania pierdzących i bekających MMSów. Aby wysłać komuś piarda, wystarczy wpisać jego numer.

Dobrze zapamiętaj nazwę aplikacji - PIARDOFON. Choć skojarzenie jest oczywiste, jednak takie nazwy jak: Pierdafon, Pierdofon, Pierdafon czy Piardafon są błędne. Nie czekaj! Już pewnie wiesz komu można zrobić taki żart. Przetestuj za free Piardofon, pobierz pierwszy.

Cena
Aplikacja java Piardofon jest bezpłatna. Instalując ją za darmo w komórce możesz odtwarzać różnego rodzaju dźwięki z kilku kategorii dostępnych w aplikacji. Co ważne, kiedy masz już  Piardofon pl na telefonie, zyskujesz darmowy dostęp do części oferowanych dźwięków z każdej kategorii. Aby uzyskać dostęp do wszystkich piardów z wybranej kategorii musisz wysłać SMS Premium Rate pod numer, który poda program. Po wysłaniu SMS Premium Rate dostajesz nieograniczony dostęp do pełnej gamy dźwięków z danej kategorii.

Jak pobrać?
Chcesz mieć Piardofon? Download najlepiej przeprowadzić ze strony producenta. Nie musisz ściągać Piardofon na pc. Aby zainstalować potrzebujesz pliku Piardofon jar.  Kliknij zielony przycisk pod tekstem i zostaniesz przekierowany wprost na stronę oficjalną programu. Tam wpiszesz swój numer telefonu i aplikacja Piardofon za darmo zostanie wysłana na twój fon.

Licencja
Ściągnij Piardofon za free. Nie zapłacisz ani grosza za aplikację. Ewentualne koszty to rozszerzenie oferty dźwięków oraz cena MMSów, jakie można wysłać dołączając piarda.

Wymagania sprzętowe
Piardofon do pobrania jest na dziesiątki modeli telefonów. Jeśli chcesz się upewnić czy twój aparat będzie kompatybilny, przejdź tutaj: "piardofon.pl/#Telefony".

Inne pożyteczne, ciekawe i śmieszne programy na komórkę znajdziesz w dziale Mobile.

Podobne Pozostałe

 • Google Body 1.0

  Google Body to złożona i efektywna aplikacja służąca do badania anatomii naszego ciała. Dzięki Google Body możesz nawigować i wyszukiwać konkretne części ciała w oparciu o interaktywny model 3D.

 • SRS WOW HD for Windows Mobile 6 v1.51

  SRS WOW HD jest przydatną aplikacją dla osób często słuchających muzyki na telefonie. Program działa niczym equalizer i pozwala zastosować wiele ciekawych efektów dźwiękowych, od wzmocnienia niskich tonów tzw. bassów po modulację dźwięków wysokich i średnich , efekt echa itd.

 • SkyeTones S60 2nd edition

  Interesujący program, który pozwala na ustawienie dowolnego pliku wideo jako dzwonka.

 • FlexiCam 0.8

  FlexiCam to aplikacja, która umożliwia uzyskanie większej ilości funkcji z wbudowanego w telefon aparatu fotograficznego.

 • VoicesAlarms 1.0

  VoicesAlarms to aplikacja pracująca pod kontrolą systemów Windows Mobile zaprojektowana i napisana przez znanego nam już autora Vincenta Collure.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Piardofon - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ