Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mozart 3.8 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: RoGame
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 15.11.2008
Rozmiar: 3.1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC
Liczba pobrań: 1180

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Mozart 3.8 - Mobile

Program Mozart stworzony pod systemy Windows Mobile to raczej narzędzie edukacyjne, które może okazać się przydatne osobom uczącym się nut. Mozart przeznaczony dla mobile pokazuje zapis nut np. na gitarę, gitarę basową, fortepian. Mozart po Polsku niestety nie dostępny dzięki różnego rodzaju kluczą oraz znakom pozwala zapoznać się z wszystkimi gamami. W programie znajdziemy wszystko co potrzebne do podstaw związanych z tworzeniem muzyki. Mozart nie jest free, aplikacja jest na licencji demonstracyjnej zatem możemy wypróbować ją z pewnymi ograniczeniami funkcjonalnymi. Aby skorzystać z Mozart download wystarczy że użyjesz przycisku pobierz poniżej.

Podobne Pozostałe

 • YOYAP! 3.0

  YOYAP! To ciekawa aplikacja umożliwiająca stworzenie zabawnej animacji z jedną z wielu dostępnych postaci, do której można dołączyć dowolną ścieżkę dźwiękową.

 • SkyeTones S60 2nd edition

  Interesujący program, który pozwala na ustawienie dowolnego pliku wideo jako dzwonka.

 • CobaltController 0.4 Windows Mobile

  CobaltController to aplikacja pozwalająca użyć pada od np. Sony Playstation 3 lub Nintendo Wii jako kontrolera do gier odtwarzanych na Windows Mobile.

 • Mobiola Studio Windows Mobile PPC 2.1.21

  Program przeznaczony do kopiowania plików multimedialnych z komputera na telefon komórkowy.

 • SRS WOW HD for Windows Mobile 6 v1.51

  SRS WOW HD jest przydatną aplikacją dla osób często słuchających muzyki na telefonie. Program działa niczym equalizer i pozwala zastosować wiele ciekawych efektów dźwiękowych, od wzmocnienia niskich tonów tzw. bassów po modulację dźwięków wysokich i średnich , efekt echa itd.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mozart 3.8 - Mobile

dodał: ~botto , 17.02.2010

super

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ