Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mosquito Ringtone - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: eremita
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.11.2008
Rozmiar: 237 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 5.0 for Smartphone
Liczba pobrań: 1329

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mosquito Ringtone - Mobile

Mosquito Ringtone dla mobile stanowi kolejny program z serii ciekawych i nie typowych narzędzi audio. Aplikacja jest niczym innym jak prostym dzwonkiem w formacie MP3 na urządzenia mobilne, jednak dzwonkiem, którego raczej nie usłyszymy. Program emituje wysoki dźwięk, jak podaje producent około 17 kHz który jest raczej nie słyszalny przez ucho ludzkie. W założeniu narzędzie ma zapobiegać gromadzeniu się w naszym otoczeniu nie zwykle uciążliwych komarów. Jedno jest pewne, Mosquito Ringtone jest całkowicie free a więc możemy z niego korzystać bez żadnych opłat, bez żadnych ograniczeń. Niestety Mosquito Ringtone do wersji po Polsku nie zostało przetłumaczone. Aby skorzystać z Mosquito Ringtone download kliknij pobierz poniżej.

Podobne Pozostałe

 • AudioCube 1.3 S60v5

  AudioCube to rozbudowane narzędzie umożliwiające edycję plików audio i tworzenie własnych dzwonków. Program wspiera formaty WAV, AAC, MP3, AMR, WMA pozwala na przeglądanie plików dŸwiękowych ich odtwarzanie i konwersję pomiędzy różnymi formatami.

 • ADnota album 3.0.4

  ADnota album to ciekawa przeglądarka grafiki zaprojektowana dla urządzeń pod kontrolą systemu Symbian.

 • Ringtone Studio 1.4.2 (S60 1st/2nd)

  Ringtone Studio jest darmowym edytorem dzwonków dla telefonów z systemem Symbian pierwszej i drugiej generacji.

 • vTap

  Aplikacja vTap stworzona na potrzeby platform Windows Mobile stanowi synonim wszystkich serwisów z filmami video w jednym miejscu, w postaci jednego programu.

 • YOYAP! 3.0

  YOYAP! To ciekawa aplikacja umożliwiająca stworzenie zabawnej animacji z jedną z wielu dostępnych postaci, do której można dołączyć dowolną ścieżkę dźwiękową.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mosquito Ringtone - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ