Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobiola Video Studio Windows Mobile Smartphone 2.1.30 - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Warelex LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 9.8
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 491

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mobiola Video Studio Windows Mobile Smartphone 2.1.30 - Mobile

Program Mobiola Studio na platformy Windows Mobile to doskonała propozycja dla osób, które kopiują duże ilości plików multimedialnych na dodatek w rozmaitych formatach pomiędzy komputerem PC a urządzeniem mobilnym. Co ciekawe Mobiola Studio samo rozpoznaje rodzaj podłączonego do PC urządzenia mobilnego i dokonuje konwersji pliku do najodpowiedniejszego formatu. Mobiola Studio to nie freeware, producent udostępnia wersję Trial. W dziedzinie konwertowaniu plików pomiędzy różnymi formatami Mobiola Studio w wersji PL niestety nie dostępna -  to jeden z liderów na rynku. Program obsługuje formaty: avi, 3gp, mov, mpeg, mpg, mjpeg, mp4, mg2, mve, m4v, mkv, flv, smk, str, vob, rm, fli, flc, wve, uv2, wmv, 3g2, asf, m4a. Jest to kompletne narzędzie do operacji na plikach multimedialnych zarówno z PC na telefon jak i z telefonu na PC. Mobiola Studio pobierz już teraz na stronie producenta. Za darmo możesz również skorzystać z Mobiola Studio download u nas klikając przycisk pobierz poniżej.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Mobiola Video Studio Windows Mobile Smartphone 2.1.30

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.


Podobne Pozostałe

 • AudioCube 1.3 S60v5

  AudioCube to rozbudowane narzędzie umożliwiające edycję plików audio i tworzenie własnych dzwonków. Program wspiera formaty WAV, AAC, MP3, AMR, WMA pozwala na przeglądanie plików dŸwiękowych ich odtwarzanie i konwersję pomiędzy różnymi formatami.

 • Sleep Music 0.6 beta (S60 1st/2nd)

  Sleep Music to aplikacja do automatycznego wyłączania odtwarzacza muzycznego w telefonie.

 • Mozart 3.8

  Program Mozart stworzony pod systemy Windows Mobile to raczej narzędzie edukacyjne, które może okazać się przydatne osobom uczącym się nut

 • Piardofon

  Jeszcze niedawno aby zrobić komuś wyjątkowo śmieszny acz mało wyszukany żart należało zaopatrzyć się w sklepie z dowcipnymi gadżetami w specjalny plastikowy dinks.

 • SkyeTones S60 2nd edition

  Interesujący program, który pozwala na ustawienie dowolnego pliku wideo jako dzwonka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobiola Video Studio Windows Mobile Smartphone 2.1.30 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ