Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CobaltController 0.4 Windows Mobile - Mobile

Kategoria: Pozostałe
Producent: Cobaltikus
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 250 kb
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 346

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CobaltController 0.4 Windows Mobile - Mobile

         CobaltController to aplikacja pozwalająca użyć pada od np. Sony Playstation 3 lub Nintendo Wii jako kontrolera do gier odtwarzanych na Windows Mobile.

Połączenie realizowane jest za pośrednictwem bluetooth a sama możliwość wykorzystania pada w grach na telefonie sprawia ogromną radość. Aplikacja działa na systemach Windows Mobile 6.x Menu programu CobaltController nie jest po Polsku. Producent udostępnia aplikację CobaltController za free.

Aby skorzystać z narzędzia CobaltController kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Multimedialne/Pozostałe znajdziesz zarówno nowe jak i najpopularniejsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Pozostałe

 • Mozart 3.8

  Program Mozart stworzony pod systemy Windows Mobile to raczej narzędzie edukacyjne, które może okazać się przydatne osobom uczącym się nut

 • Mobiola Video Studio Nokia 3.1.26

  Aplikacja przeznaczona do konwertowania filmów DVD i plików multimedialnych do odtwarzania w telefonie komórkowym.

 • Sleep Music 0.6 beta (S60 3rd)

  Sleep Music to aplikacja do automatycznego wyłączania odtwarzacza muzycznego w telefonie.

 • Mobiola Video Studio Windows Mobile Smartphone 2.1.30

  Program Mobiola Studio na platformy Windows Mobile to doskonała propozycja dla osób, które kopiują duże ilości plików multimedialnych na dodatek w rozmaitych formatach pomiędzy komputerem PC a urządzeniem mobilnym.

 • Mobiola Studio Windows Mobile PPC 2.1.21

  Program przeznaczony do kopiowania plików multimedialnych z komputera na telefon komórkowy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CobaltController 0.4 Windows Mobile - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ