Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wauw! 1.40 R190 beta - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: 24access Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 7,7 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 98

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Wauw! 1.40 R190 beta - Mobile

           Wauw to specyficzny rodzaj programu służący do przeglądania zdjęć, odsłuchiwania muzyki lub słuchania radia przesyłanych z komputera na telefon komórkowy działający na systemie Windows Mobile. 

Aby skorzystać z usług i możliwości jakie oferuje aplikacja Wauw, należy zainstalować ją na komputerze a następnie zarejestrować się na stronie i pobrać aplikację na telefon. Warto pamiętać, że program nalicza opłaty za przesyłane dane. Producent udostępnia Wauw za free. Menu programu Wauw nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji Wauw kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Odtwarzacze znajdziesz zarówno nowe jak i najpopularniejsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • yxplayer (Android) 1.6.1

  yxplayer to stosunkowo nowa aplikacja, która poradzi sobie z odtworzeniem wielu formatów video jak i audio na systemach Android.

 • KD Player Java 128x160

  KD Player to darmowy i wysoce zaawansowany odtwarzacz plików muzycznych. Ten uniwersalny player potrafi odtworzyć większość plików audio, dodatkowo obsługuje praktycznie wszystkie formaty video.

 • Pocket Ogg for Symbian S60 3rd edition 1.1

  Odtwarzacz plików audio. Aplikacja wspiera formaty OGG, MP3, a także AAC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Wauw! 1.40 R190 beta - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ