Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VITO AudioPlayer 1.16 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: VITO Technology
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 711 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 1067

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis VITO AudioPlayer 1.16 - Mobile

Narzędzie VITO AudioPlayer napisane pod Windows Mobile to kolejna aplikacja z serii odtwarzaczy audio dla urządzeń mobilnych znanej już firmy VITO Technology. Generalnie to co odróżnia aplikację od innych odtwarzaczy to jej prostota działania oraz intuicyjne menu. Jeżeli zależy ci na prostym menu, gdzie nie znajdziesz zawiłych opcji i trudnych nie kończących się ustawień brzmienia itp. to VITO AudioPlayer jest programem stworzonym z myślą o tobie. Aplikacja obsługuje formaty: MP3, OGG, WAV. Niestety VITO AudioPlayer w wersji po Polsku nie jest dostępny. Aby skorzystać z VITO AudioPlayer download kliknij przycisk pobierz poniżej a wtedy plik instalacyjny znajdzie się na twoim komputerze.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • Real media decoder plugin - rmvb

  Real media decoder to kodek dla systemów Windows Mobile rozszerzający możliwości programu Windows Media Player do możliwości oglądania filmów w popularnym formacie RMVB.

 • Sompy Media Player 1.0.0328 (WM 2003)

  Sompy Media Player to kolejny z serii odtwarzaczy plików multimedialnych zawierających pełen pakiet niezbędnych kodeków audio oraz wideo pod Windows Mobile.

 • PowerMp3 (UIQ3)

  Odtwarzacz plików muzycznych dla telefonów z systemem Symbian.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VITO AudioPlayer 1.16 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ