Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TextSpeech Pro 3.2.2 (Windows Mobile) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Digital Future
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.05.2009
Rozmiar: 15.3 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 964

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis TextSpeech Pro 3.2.2 (Windows Mobile) - Mobile

TextSpeech Pro 3.2.2 to bardzo dobry program do przetwarzania plików tekstowych na format dźwiękowy. Produkt firmy Digital Future może być wykorzystywany nie tylko przez zwykłych użytkowników systemów Windows Mobile, ale również przez osoby niepełnosprawne czy terapeutów. Synteza mowy zachodzi bardzo prosto - wystarczy dowolny plik tekstowy (txt, Microsoft Word, PDF, Microsoft Excel, RTF itp) umieścić w programie TestSpeech Pro 3.2.2 i wybrać format docelowy (MP3, WAV, AIFF, AU). Najnowsza wersja aplikacji TextSpeech Pro - 3.2.2 -  dla użytkowników systemu Windows Mobile do pobrania za darmo tylko ze strony pobierz.pl!

Program TextSpeech Pro 3.2.2 dostępny jest również na inne platformy systemowe:

- TextSpeech Pro 3.2.2 dla systemu Mac OS X

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • LCG Jukebox 2.43 (Symbian UIQ 3)

  Odtwarzacz muzyki zaprojektowany z myślą o urządzeniach mobilnych. Program umożliwia odtwarzanie zarówno plików muzycznych jak i radia internetowego.

 • GetFreeMP3wm.NET 1.0 Pocket PC

  GetFreeMP3wm.NET to stosunkowo nowa i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca swobodnie wyszukiwać i pobierać pliki muzyczne z internetu. Program współpracuje z platformami Windows Mobile i w wersji darmowej pozwala na pobranie maksymalnie do 5 utworów mp3 dziennie.

 • KD Player Java 240x320

  KD Player to darmowy i wysoce zaawansowany odtwarzacz plików muzycznych. Ten uniwersalny player potrafi odtworzyć większość plików audio, dodatkowo obsługuje praktycznie wszystkie formaty video.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TextSpeech Pro 3.2.2 (Windows Mobile) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ