Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sompy Media Player 1.0.0328 (WM 2003) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Sompy
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.05.2010
Rozmiar: 3 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 832

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Sompy Media Player 1.0.0328 (WM 2003) - Mobile

             Sompy Media Player to kolejny z serii odtwarzaczy plików multimedialnych zawierających pełen pakiet niezbędnych kodeków audio oraz wideo pod Windows Mobile.

Odtwarzacz obsługuje sporą ilość formatów a przy tym jest programem bardzo prostym w obsłudze. Na Sompy Media Player m.in. można odtwarzać pliki AVI, DiVX, MP4, MPEG, MKV, MKA, OGG, OGM, a nawet ACC. Jest to doskonały odtwarzacz o szerokich możliwościach. Menu programu Sompy Media Player nie jest po Polsku. Aplikacja Sompy Media Player jest całkowicie za free.  Jeżeli chcesz skorzystać z Sompy Media Player użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Odtwarzacze znajdziesz zawsze aktualne i praktyczne programy na Windows Mobile.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • TextSpeech Pro 3.2.2 (Windows Mobile)

  TextSpeech Pro 3.2.2 to bardzo dobry program do przetwarzania plików tekstowych na format dźwiękowy.

 • KD Player Java 208x208

  KD Player to darmowy i wysoce zaawansowany odtwarzacz plików muzycznych. Ten uniwersalny player potrafi odtworzyć większość plików audio, dodatkowo obsługuje praktycznie wszystkie formaty video.

 • TuneWiki (Android) 2.2

  TuneWiki na platformy Android to ciekawa aplikacja, która łączy w sobie kilka funkcjonalności takich jak wyszukiwanie muzyki w skali światowej, odtwarzanie muzyki wprost z internetu w połączeniu z tekstami piosenek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Sompy Media Player 1.0.0328 (WM 2003) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ