Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SmartMovie 3.41 (Windows Mobile) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 8884

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SmartMovie 3.41 (Windows Mobile) - Mobile

SmartMovie dla Windows Mobile to chyba jeden z najbardziej znanych i najlepszych odtwarzaczy plików filmowych dla urządzeń przenośnych z różnymi systemami. Generalnie SmartMovie dla mobile odtwarza pliki w formacie avi. Narzędzie jest wyposażone w mnóstwo opcji ułatwiających obsługę, potrafi zapisać stan w jakim zakończyliśmy oglądać dany film tak aby po kolejnym jego włączeniu był odtwarzany od tej minuty i sekundy co poprzednio. Ten niezwykły odtwarzacz filmów dla mobile został udostępniony przez producenta razem w parze z specjalnym konwerterem pozwalającym na przerabianie filmów na telefon z poziomu PC. SmartMovie dostępny po Polsku umożliwia ustawianie np. wielkości obrazu, częstotliwości próbkowania dźwięku czy stopnia kompresji. Dzięki tej aplikacji twoje filmy w telefonie nabiorą innego znaczenia. Niestety SmartMovie nie jest free. Aby skorzystać z SmartMovie download wystarczy kliknąć pobierz poniżej.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI SmartMovie 3.41 (Windows Mobile)

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik, np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.


Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Live2Phone Standard for Symbian OS S60v3 4.1

  Aplikacja umożliwiająca zdalne oglądanie obrazu z kamery podłączonej do komputera PC.

 • MoboPlayer 1.2

  MoboPlayer to jeden z najlepszych odtwarzaczy video na platformy Android. Możesz oglądać wszystko bez konieczności konwersji do innego formatu. MoboPlayer obsługuje w zasadzie wszystkie popularne formaty wideo przy pomocy wbudowanych kodeków.

 • KD Player Java 208x208

  KD Player to darmowy i wysoce zaawansowany odtwarzacz plików muzycznych. Ten uniwersalny player potrafi odtworzyć większość plików audio, dodatkowo obsługuje praktycznie wszystkie formaty video.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SmartMovie 3.41 (Windows Mobile) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ