Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

S2P (Slide 2 Play) 0.73 beta (Windows Mobile) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: A_C S2 Applications
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2010
Rozmiar: 503 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 346

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis S2P (Slide 2 Play) 0.73 beta (Windows Mobile) - Mobile

              S2P to praktyczny i wygodny odtwarzacz muzyczny, który swoim wyglądem i stylem nawiązuje do popularnych odtwarzaczy iPod jednak pracuje pod kontrolą systemów Windows Mobile.

Program jest funkcjonalny i naprawdę łatwy w obsłudze, dzięki dużym przyciskom ten innowacyjny odtwarzacz możemy używać wyłącznie palcem nawet będąc w ruchu, bez konieczności wyciągania za każdym razem rysika. S2P obsługuje m.in MP3, MP4, M4A, AAC, WMA, M3U playlist, PLS oraz ASX. Aplikacja jest S2P za free tak więc korzystanie z niego nie wiąże się z jakimikolwiek opłatami czy ograniczeniami. Jedyny minus - menu programu S2P nie jest po Polsku. Aby ściągnąć odtwarzacz S2P kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii odtwarzacze znajdziesz także wiele innych nowości. Zapraszamy

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Spodtronic S60 3rd 3.0

  Doskonały program pozwalający słuchać internetowych stacji radiowych i podcastów przy użyciu telefonu komórkowego.

 • Fart Machine 2.0 (WM)

  Fart Machine to nie wielka i napisana w humorystycznym tonie aplikacja, która umożliwia odtwarzanie na telefonie dźwięki imitujące puszczanie bąków.

 • Mobiola Media Player 2.1.29 Symbian S60 3rd Edition

  Odtwarzacz i konwerter plików multimedialnych dla telefonów komórkowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: S2P (Slide 2 Play) 0.73 beta (Windows Mobile) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ