Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Resco Pocket Radio 1.90 (WM) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Resco
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 31.05.2010
Rozmiar: 410 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 368

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Resco Pocket Radio 1.90 (WM) - Mobile

             Resco Pocket Radio to odtwarzacz wybranych stacji radiowych nadawanych strumieniowo w Internecie.

Aplikacja współpracuje z systemami Windows Mobile i może działać także w tle. Wystarczy aktywne połączenie z internetem i już można korzystać z programu. Ponadto Pocket Radio obsługuje formaty Ogg Vorbis oraz MP3 a audycje radiowe można nagrywać. Producent udostępnia aplikację Resco Pocket Radio za free. Menu programu Resco Pocket Radio nie jest po Polsku.

Aby ściągnąć Resco Pocket Radio skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Odtwarzacze znajdziesz także wiele innych i przydatnych programów na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Microfi Nitrogen 1.2 alpha4 (Windows Mobile 5/6)

  Microfi Nitrogen to nowy odtwarzacz plików multimedialnych, stanowiący wszechstronną aplikację na urządzenia wyposażone w system Windows Mobile.

 • MobileScrobbler 06/22/08 (iPhone)

  MobileScrobbler to aplikacja do odtwarzania plików multimedialnych w urządzeniach iPhone zintegrowana z serwisem Last.fm.

 • DivX Mobile Player 0.90 (PocketPC)

  Aplikacja DivX Mobile Player w wersji po Polsku nie dostępna to doskonały odtwarzacz plików multimedialnych obsługujący filmy DivX.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Resco Pocket Radio 1.90 (WM) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ