Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Real media decoder plugin - rmvb - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Real media
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.05.2010
Rozmiar: 482.37 kB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 8621

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Real media decoder plugin - rmvb - Mobile

          Real media decoder to kodek dla systemów Windows Mobile rozszerzający możliwości programu Windows Media Player do możliwości oglądania filmów w popularnym formacie RMVB.

Dzięki temu filmy będą zajmować w telefonie dwa razy mniej miejsca a użytkownik oglądając wideo na małym ekranie, nie straci sporo na jakości. Program współpracuje z każdym rodzajem systemu Windows Mobile. Udostępniona wersja programu Real media decoder jest całkowicie za free, tak więc możemy korzystać z niej bez żadnych ograniczeń. Instalacja Real media decoder nie odbywa się po Polsku, jednak ogranicza się do kilku kliknięć tak więc bariera językowa nie powinna stanowić tutaj problemu. Aby pobrać Real media decoder użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny kodeka. W kategorii Odtwarzacze znajdziesz także wiele innych ciekawych programów.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • DivX Mobile Player 0.90 (Symbian UIQ3)

  DivX Mobile Player to oficjalny odtwarzacz plików wideo skompresowanych kodekiem DivX. Podstawowymi zaletami programu są szybkość i niezawodność działania.

 • SmartMovie 3.41 (Windows Mobile)

  SmartMovie dla Windows Mobile to chyba jeden z najbardziej znanych i najlepszych odtwarzaczy plików filmowych dla urządzeń przenośnych z różnymi systemami. Generalnie SmartMovie dla mobile odtwarza pliki w formacie avi.

 • PocketTV (Windows Mobile)

  Aplikacja PocketTV stworzona na platformy Windows Mobile to jeden z gamy odtwarzaczy wideo dostępnych na rynku dla urządzeń mobilnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Real media decoder plugin - rmvb - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ