Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PocketTV (Smartphone) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: K's Family Screen Savers
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 453 kB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 785

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PocketTV (Smartphone) - Mobile

Aplikacja PocketTV stworzona na platformy Windows Mobile to jeden z gamy odtwarzaczy wideo dostępnych na rynku dla urządzeń mobilnych. PocketTV przede wszystkim potrafi obsługiwać pliki MPEG ale również i Video-CD, można np. skopiować plik o rozszerzeniu *.DAT do pamięci masowej a następnie zmienić jego format na MPEG. Aplikacja pozwala na korzystanie z akceleratora grafiki w urządzeniu, pozwala również obracać obraz o 90 stopni. PocketTV w wersji PL niestety nie dostępny, pozwala również na odtwarzanie strumieniowe. PocketTV jest całkowicie free, a więc korzystanie z niego nie wiąże się z żadnymi opłatami. Aby skorzystać z PocketTV download kliknij pobierz poniżej.

PORADNIK INSTALACJI

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia. Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • TCPMP 0.81

  TCPMP to jeden z najlepszych programów do odtwarzania filmów wideo na naszym telefonie wyposażonym w system Windows Mobile.

 • emTube 1.0.10 (Symbian OS S60 3rd Edition)

  emTube to świetny program napisany przez Sebastiana Jedruszkiewicza umożliwiający oglądanie filmików z serwisu YouTube za pośrednictwem telefonu komórkowego.

 • SmartMovie for Symbian s60 v3 4.15

  SmartMovie to jeden z najlepszych odtwarzaczy filmów dla urządzeń mobilnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PocketTV (Smartphone) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ