Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PocketTV Enterprise Edition 1.4.1 (WM 5 i WM6) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: MpegTV
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.05.2009
Rozmiar: 592 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.1, 5.0 for Smartphone
Liczba pobrań: 1283

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PocketTV Enterprise Edition 1.4.1 (WM 5 i WM6) - Mobile

Aplikacja PocketTV stworzona na platformy Windows Mobile to jeden z gamy doskonałych odtwarzaczy wideo dostępnych na rynku dla urządzeń mobilnych. Opisywana tutaj wersja to Enterprise Edition. PocketTV przede wszystkim potrafi obsługiwać pliki MPEG ale również i Video-CD. Aplikacja posiada ciekawe opcje jak np. robienie zdjęć z aktualnie odtwarzanych filmów, screenshot możemy od razu wysłać mailem. PocketTV w wersji PL niestety nie dostępny, pozwala również na odtwarzanie strumieniowe wideo. PocketTV jest całkowicie free, a więc korzystanie z niego nie wiąże się z żadnymi opłatami. Aby skorzystać z PocketTV download kliknij pobierz poniżej.  

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • Mobbler 0.5.2 S60v5

  Mobbler pozwala na odtwarzanie plików muzycznych i stacji radiowych z serwisu Last.fm.

 • Alon MP3 Player 2.85 (Symbian S60 3rd)

  Odtwarzacz plików muzycznych dla telefonów z systemem Symbian.

 • Music 1.1.1

  Music to malutka aplikacja muzyczna na systemy Android, za pomocą której odtworzymy utwory muzyczne pobrane z internetu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PocketTV Enterprise Edition 1.4.1 (WM 5 i WM6) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ