Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PocketTV Enterprise Edition 1.3.15 (2003/2003SE PPC) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: MpegTV
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.05.2009
Rozmiar: 593 KB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC
Liczba pobrań: 632

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PocketTV Enterprise Edition 1.3.15 (2003/2003SE PPC) - Mobile

PocketTV Enterprise Edition 1.4.1 świetny odtwarzacz plików MPEG (.mpg lub .mpeg). Ten doskonały program firmy Mpeg TV zajął pierwsze miejsce w konkursie na odtwarzacz video MPEG da urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Windows Mobile. PocketTV Enterprise Edition 1.4.1 pozwala między innymi na robienie zdjęć z odtwarzanych filmów a następnie na bezpośrednie wysyłanie ich emailem oraz na nieograniczoną liczbę darmowych uaktualnień. Wersja trial programu PocketTV Enterprise Edition 1.4.1 dla systemu Windows Mobile 2003/2003 SE PPC dostępna jest do pobrania bezpłatnie ze strony pobierz.pl.

Na stronie pobierz.pl jest również do pobrania za darmo wersja trial programu PocketTV Enterprise Edition 1.4.1 dla systemu Windows Mobile 5 i Windows Mobile 6.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Gs Player 2.29

  GS Player to darmowa aplikacja służąca do odtwarzania muzyki w systemach Windows Mobile. Program na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym od reszty tego typu aplikacji, jednak wgłębiając się w jego funkcje staje się oczywiste, że jest to doskonały odtwarzacz audio wyposażony dodatkowo w radio.

 • Nokia Internet Radio 1.12 (S60 5th)

  Nokia Internet Radio to oficjalna aplikacja wydana przez Fińską firmę Nokia dzięki, której użytkownicy tych telefonów na całym świecie mogą swobodnie słuchać setek stacji radiowych. Jest to wersja standardowa, która była domyślnie zainstalowana na nie których modelach Nokii.

 • Pocket Player Smartphones 4.0

  Pocket Player to niebanalny odtwarzacz muzyki oraz plików wideo o interesującym wykończeniu graficznym. Program oferuje spore możliwości i odtwarza wiele formatów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PocketTV Enterprise Edition 1.3.15 (2003/2003SE PPC) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ