Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PocketMusic Player Bundle - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: PocketMusic
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.05.2010
Rozmiar: 5,1 MB
System operacyjny: Windows Mobile
Liczba pobrań: 319

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PocketMusic Player Bundle - Mobile

               PocketMusic Player Bundle to rozbudowany program do odtwarzania muzyki na Windows Mobile. Świetnie sprawdza się w odsłuchiwaniu utworów muzycznych pochodzących z różnych źródeł. Dzięki PocketMusic Player Bundle może zamienić nasz Pocket PC w pełno funkcjonalny odtwarzacz muzyki.

W programie znajdziemy Equalizer, funkcję podbicia bassów, obsługę radia internetowego, odczyt audiobooków. Aplikacja obsługuje formaty WMA, OGG, MP1, MP2, MP3, Audible files. Dodatkowo w nie których Smartfonach można przypisać fizyczne przyciski tak aby kontrolować PocketMusic Player za pomocą klawiatury. Dostępna jest tylko wersja Trial, tak więc jeżeli chcesz używać PocketMusic Player za free należy wykupić licencję. Menu PocketMusic Player nie jest po Polsku. Aby ściągnąć PocketMusic Player Bundle użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Odtwarzacze znajdziesz także inne programy do obsługi internetu

. Zapraszamy


Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Mobbler 0.5.2 S60v5

  Mobbler pozwala na odtwarzanie plików muzycznych i stacji radiowych z serwisu Last.fm.

 • Spodtronic S60 3rd 3.0

  Doskonały program pozwalający słuchać internetowych stacji radiowych i podcastów przy użyciu telefonu komórkowego.

 • emTube 1.0.10 (Symbian OS S60 3rd Edition)

  emTube to świetny program napisany przez Sebastiana Jedruszkiewicza umożliwiający oglądanie filmików z serwisu YouTube za pośrednictwem telefonu komórkowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PocketMusic Player Bundle - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ