Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket Player Smartphones 4.0 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Conduits
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.06.2010
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 273

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Pocket Player Smartphones 4.0 - Mobile

             Pocket Player to niebanalny odtwarzacz muzyki oraz plików wideo o interesującym wykończeniu graficznym. Program oferuje spore możliwości i odtwarza wiele formatów.

M.in. Mp3, Wma, Wmv, Ogg Vorbis, FLAC, oraz WAV. Zawiera także opcję equalizera z 10 zdefiniowanymi ustawieniami. Wspiera profile muzyczne stereo poprzez Bluetooth A2DP a także technologię UPnP. Intuicyjny interfejs oraz prosta obsługa przemawiają za jego doskonałymi cechami. Niestety producent nie udostępnia Pocket Player za free. Program możemy przetestować w wersji Trial ograniczonej czasowo. Menu Pocket Player nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z programu Pocket Player użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Odtwarzacze znajdziesz zawsze najnowsze aplikacje. Zapraszamy

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • iRadio 3.5

  iRadio to uniwersalna aplikacja, która została zaprojektowana dla szerokiego grona użytkowników. Dzięki niej możemy wybierać z pośród około 1500 internetowych stacji radiowych odsłuchując najbardziej rozmaite gatunki muzyki z całego świata.

 • Mp3Player 3.53 (S60 3rd)

  Mp3Player to prosty odtwarzacz muzyczny dla telefonów z systemem Symbian.

 • Mobiano Ringtone Box 2.1

  Mobiano Ringtone Box to darmowy pakiet dzwonków MP3 dla telefonów pracujących pod kontrolą systemu Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket Player Smartphones 4.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ