Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Pocket DivX Player 0.8 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: DivX, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.10.2010
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 444

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Pocket DivX Player 0.8 - Mobile

DivX Player to darmowa aplikacja zaprojektowana specjalnie pod systemy Windows Mobile na komputerach Pocket PC. Dzięki niej nasze urządzenie przenośne zamieni się w multimedialny odtwarzacz filmów. Program jest przystosowany do odtwarzania plików w formacie DivX, OpenDivX, MPEG-4 oraz MPEG-1. Co ciekawe, dodatkowo oprócz możliwości odtwarzania plików video znajdziemy w nim opcję odsłuchiwania MP3. Pocket DivX Player obsługuje także media strumieniowe i potrafi tworzyć listy odtwarzania utworów. Z pewnością aplikacja nie jest skomplikowana a więc w efekcie czego łatwa i przyjazna w obsłudze. Zapraszamy do kategorii Odtwarzacze gdzie znajdziesz inne programy video na Pocket PC. Program dostępny jest także na stronie producenta.

PORADNIK INSTALACJI
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • Gs Player 2.29

  GS Player to darmowa aplikacja służąca do odtwarzania muzyki w systemach Windows Mobile. Program na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym od reszty tego typu aplikacji, jednak wgłębiając się w jego funkcje staje się oczywiste, że jest to doskonały odtwarzacz audio wyposażony dodatkowo w radio.

 • emTube 1.0.10 (S60 1st)

  emTube to świetny program napisany przez Sebastiana Jedruszkiewicza umożliwiający oglądanie filmików z serwisu YouTube za pośrednictwem telefonu komórkowego.

 • MobiTubia 1.80 build 4 (Symbian S60 3rd edition)

  MobiTubia jest aplikacją pozwalającą korzystać z serwisu YouTube w telefonie komórkowym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Pocket DivX Player 0.8 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ