Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

myPlayer Lite 1.650 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: FryWalker
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 825 kb
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 369

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis myPlayer Lite 1.650 - Mobile

            Aplikacja myPlayer lite na Windows Mobile nie jest zwykłym odtwarzaczem wideo. Program zapewnia dostęp do serwisu BBC iPlayer, Four On Demand, Five On Demand, MSN Video oraz SBS bezpośrednio, bez konieczności posiadania nakładki flash, jaka jest wymagana w przypadku zwykłej przeglądarki na telefon.

Dzięki myPlayer lite na urządzenia mobilne możemy wybierać za pośrednictwem, którego playera w systemie będą odtwarzane materiały. myPlayer lite na telefonie zapewnia także możliwość przeglądania kategorii w serwisie BBC iPlayer. Program myPlayer lite na mobile pozwala oglądać kanały telewizyjne w trybie rzeczywistym. Ponadto aplikacja myPlayer lite portable umożliwia również słuchanie radia – dzięki temu, że program nie zużywa sporej ilości pamięci działa szybko i sprawnie. 

Producent udostępnia program myPlayer lite za free. Warto dodać, że program myPlayer lite jest do użytku w trybie pełna wersja bez żadnych ograniczeń czasowych. Menu aplikacji myPlayer lite nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji myPlayer lite kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Odtwarzacze znajdziesz najnowsze i najpopularniejsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

PORADNIK INSTALACJI
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:

KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft.   

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.

Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • Adobe Flash Lite 2.1 (Pocket PC)

  Adobe Flash Lite 2 zaprojektowany dla Windows Mobile jest aplikacją, która pozwala nam na odtwarzanie plików *.swf w systemie. Dzięki Adobe Flash Lite 2 na telefon możemy w Internet Explorer wyświetlić zawartości stron dotychczasowo dla nas nie dostępnych.

 • MobileScrobbler 06/22/08 (iPhone)

  MobileScrobbler to aplikacja do odtwarzania plików multimedialnych w urządzeniach iPhone zintegrowana z serwisem Last.fm.

 • Pocket Ogg for Symbian S60 3rd edition 1.1

  Odtwarzacz plików audio. Aplikacja wspiera formaty OGG, MP3, a także AAC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: myPlayer Lite 1.650 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ