Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mundu Radio Pocket PC - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Geodesic Information Systems
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 727 KB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1
Liczba pobrań: 4800

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mundu Radio Pocket PC - Mobile

Narzędzie Mundu Radio napisane dla Windows Mobile to praktyczny i nie zależny klient radia internetowego, który został zaprojektowany dla urządzeń mobilnych. Mundu Radio dla mobile spośród podobnych tego typu aplikacji wyróżnia się z pewnością ogromną bazą dostępnych stacji jakie możemy słuchać. Jak się okazuje producent zapewnił dostęp swojemu użytkownikowi do około 7000 stacji radiowych. Stacje w Mundu Radio w wersji po Polsku niestety nie dostępnej, są uporządkowane wg kategorii zatem nie powinno być problemem znalezienie odpowiadającej naszym gustom muzyki. Dobra wiadomość jest taka, że licencja na której udostępniono Mundu Radio to freeware. Polecamy pobranie Mundu Radio bez PL ze strony producenta. Można także skorzystać z Mundu Radio download klikając przycisk pobierz poniżej.

Kompatybilne modele:
HTC (TyTn II, Touch Pro, Touch, Diamond, Diamond2, HD2, Touch Dual)
Samsung(Omnia Lite, i900 omnia, Omnia II, Omnia HD, i780)
MDA Vario III
Asus (P552w, P552, P750)
HP iPAQ
Sony Ericsson Xperia X1
Toshiba, Mio, LG GM750

PORADNIK INSTALACJI Mundu Radio Pocket PC

Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem:
KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft. 

Istnieją dwie metody instalacji:

Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.
Kopiujemy pobrany plik, np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe.

Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC.
Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym.
Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2
Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Wauw! 1.40 R190 beta

  Wauw to specyficzny rodzaj programu służący do przeglądania zdjęć, odsłuchiwania muzyki lub słuchania radia przesyłanych z komputera na telefon komórkowy działający na systemie Windows Mobile.

 • Resco Pocket Radio 1.90 (WM)

  Resco Pocket Radio to odtwarzacz wybranych stacji radiowych nadawanych strumieniowo w Internecie.

 • Nokia Internet Radio 1.12 (S60 3rd)

  Nokia Internet Radio to oficjalna aplikacja wydana przez Fińską firmę Nokia dzięki, której użytkownicy tych telefonów na całym świecie mogą swobodnie słuchać setek stacji radiowych. Jest to wersja standardowa, która była domyślnie zainstalowana na nie których modelach Nokii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mundu Radio Pocket PC - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ