Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobiano Ringtone Box 2.1 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Mobiano
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 12.11.2008
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 689

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Mobiano Ringtone Box 2.1 - Mobile

Aplikacja Mobiano Ringtone Box pracująca pod kontrolą systemów Windows Mobile to prawdziwy kombajn muzyczno dźwiękowy dla urządzeń mobilnych. Narzędzie stanowi darmową bazę dzwonków MP3, które możemy wykorzystać w dowolny sposób. Mobiano Ringtone Box pozwala w pełni zarządzać plikami dźwiękowymi, muzycznymi w systemie. Dzięki niemu bez problemu wgramy i zapiszemy nowe dźwięki a jeśli zajdzie taka potrzeba zrobimy aktualizację listy. Co więcej aplikacja umożliwia tworzenie nowych dzwonków, umieszczanie plików w katalogach itp. Mobiano Ringtone Box w wersji po Polsku nie jest dostępna. Aplikacja  jest na licencji Adware, zatem Mobiano Ringtone Box całkowicie za free nie występuje. Aby skorzystać z Mobiano Ringtone Box download kliknij pobierz poniżej.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Mundu Radio Symbian OS S60 2nd edition

  Popularna aplikacja umożliwiająca słuchanie internetowych stacji radiowych.

 • MobiTubia 1.80 build 4 (Symbian S60 3rd edition)

  MobiTubia jest aplikacją pozwalającą korzystać z serwisu YouTube w telefonie komórkowym.

 • Adobe Flash Lite 3.1 Windows Mobile

  Nowy Adobe Flash Lite 3.1 zaprojektowany dla Windows Mobile jest aplikacją, która pozwala nam na odtwarzanie plików *.swf w systemie. Dzięki temu możemy w Internet Explorer wyświetlić zawartości stron dotychczasowo dla nas nie dostępnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobiano Ringtone Box 2.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ