Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mini Lyrics Magic 1.60 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: MyCnKnow, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.06.2010
Rozmiar: 328 kb
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 for Smartphone, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 337

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mini Lyrics Magic 1.60 - Mobile

    Mini Lyrics Magic reprezentuje odtwarzacz plików muzycznych na urządzenia z system Windows Mobile Smartphone. 

Program podczas odtwarzania utworu potrafi jednocześnie wyświetlać słowa odsłuchiwanej piosenki. Pliki zawierające teksty piosenek muszą posiadać tą sama nazwę co utwory muzyczne a także znajdować się w tym samym katalogu. Program obsługuje formaty mp3, wma, ogg, wav i inne. Producent nie udostępnia aplikacji Mini Lyrics Magic za free, do dyspozycji Użytkowników jest wersja Trial. Menu programu Mini Lyrics Magic nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji Mini Lyrics Magic kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Odtwarzacze znajdziesz zarówno nowe jak i najpopularniejsze programy na Windows Mobile. Zapraszamy

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • Mp3Player 3.53 (S60 1st/2nd)

  Mp3Player to prosty odtwarzacz muzyczny dla telefonów z systemem Symbian.

 • Adobe Flash Lite 2.1 (Symbian S60 2nd edition fp2)

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • Mobbler 0.5.2 S60v3

  Mobbler pozwala na odtwarzanie plików muzycznych i stacji radiowych z serwisu Last.fm.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mini Lyrics Magic 1.60 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ