Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Microfi Nitrogen 1.2 alpha4 (Windows Mobile 5/6) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Microfi
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2010
Rozmiar: 1,49 MB
System operacyjny: Windows Mobile 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 1028

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Microfi Nitrogen 1.2 alpha4 (Windows Mobile 5/6) - Mobile

             Microfi Nitrogen to nowy odtwarzacz plików multimedialnych, stanowiący wszechstronną aplikację na urządzenia wyposażone w system Windows Mobile.

Dzięki Microfi Nitrogen na naszym PDA odsłuchamy i odtworzymy wiele formatów plików m.in: MP3/MP4/OGG/AAC/M4A/3GP/WAV oraz WMA. Producent Microfi tak zaprojektował aplikację aby jej obsługa nie wymagała sięgania po rysik, wszystkie funkcje programu możemy obsługiwać palcem, jedynie jednostkowe ustawienia głęboko w menu wymagają użycia mniejszego wskaźnika. Aplikacja Microfi Nitrogen nie jest po Polsku. Licencja freeware oznacza, że z Microfi Nitrogen można korzystać za free bez żadnych ograniczeń czasowych czy funkcjonalnych. Polecamy przetestować program Microfi Nitrogen klikając download i za darmo pobierając plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii Odtwarzacze znajdziesz również wiele innych aplikacji do obsługi plików multimedialnych.

Podobne Odtwarzacze

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • DivX Mobile Player 0.90 (Symbian UIQ3)

  DivX Mobile Player to oficjalny odtwarzacz plików wideo skompresowanych kodekiem DivX. Podstawowymi zaletami programu są szybkość i niezawodność działania.

 • PocketTV (Smartphone)

  PocketTV jest darmowym (w przypadku użytku prywatnego) odtwarzaczem wideo dla urządzeń mobilnych.

 • iRadio 3.5

  iRadio to uniwersalna aplikacja, która została zaprojektowana dla szerokiego grona użytkowników. Dzięki niej możemy wybierać z pośród około 1500 internetowych stacji radiowych odsłuchując najbardziej rozmaite gatunki muzyki z całego świata.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Microfi Nitrogen 1.2 alpha4 (Windows Mobile 5/6) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ