Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LCG Jukebox 2.30 (Windows Mobile) - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC, 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.1, 5.0 for Smartphone, 6.0 Standard, 2003 Smartphone
Liczba pobrań: 4246

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis LCG Jukebox 2.30 (Windows Mobile) - Mobile

Aplikacja LCG Jukebox w wersji dla Windows Mobile stanowi popularny i praktyczny odtwarzacz muzyki napisany z myślą o urządzeniach mobilnych. LCG Jukebox pozwala nie tylko odtwarzać utwory muzyczne w popularnych formatach ale dzięki niemu także mamy możliwość słuchania radia internetowego. To ciekawe narzędzie muzyczne dla urządzeń mobilnych posiada wbudowany equalizer, umożliwia w prosty i szybki sposób zarządzać listami odtwarzania i jak się okazuje potrafi także pobierać z Internetu słowa aktualnie odtwarzanego utworu muzycznego. Aplikacja LCG Jukebox w wersji PL nie jest dostępna. Licencja programu to shareware a więc LCG Jukebox całkowicie za free nie jest osiągalny. Aby pobrać wersję próbną skorzystaj z LCG Jukebox download klikając pobierz poniżej.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • YouTube 2.2.16

  YouTube to napisana na platformę Android wersja jednego z najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów za pośrednictwem serwisu Youtube. Dzięki aplikacji YouTube od teraz możesz cieszyć się wygodnym i szybkim dostępem do setek tysięcy filmów wprost na ekranie twojego telefonu.

 • PocketTV (Windows Mobile)

  Aplikacja PocketTV stworzona na platformy Windows Mobile to jeden z gamy odtwarzaczy wideo dostępnych na rynku dla urządzeń mobilnych.

 • KD Player Java 208x208

  KD Player to darmowy i wysoce zaawansowany odtwarzacz plików muzycznych. Ten uniwersalny player potrafi odtworzyć większość plików audio, dodatkowo obsługuje praktycznie wszystkie formaty video.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: LCG Jukebox 2.30 (Windows Mobile) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ