Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

InternetRadio 1.0 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: Vincent Collura
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 13 kB
System operacyjny: Windows Mobile 2003/2003SE PPC, 5.0 PPC
Liczba pobrań: 2324

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis InternetRadio 1.0 - Mobile

Aplikacja InternetRadio to narzędzie stworzone pod systemy Windows Mobile, które zamienia nasz telefon w pełni funkcjonalny odbiornik radiowy. Dzięki połączeniu urządzenia przenośnego z źródłem Internetu czy to poprzez sieć bezprzewodową WiFi czy przez GSM, możemy łączyć się z obszerną bazą stacji radiowych dostępnych na wybranym serwerze i słuchać bez limitów wybranego rodzaju muzyki. Co ciekawe InternetRadio pozwala także na dodawanie własnych pozycji do bazy stacji. InternetRadio w wersji PL niestety nie występuje. Aplikacja InternetRadio natomiast jest free, a więc korzystanie z niej nie wiąże się z jakimikolwiek opłatami. Aby skorzystać z  InternetRadio download kliknij pobierz poniżej.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • Nokia Podcasting Application 1.00.3

  Nokia Podcasting Application to program do odtwarzania, słuchania i synchronizowania podcastów na telefonie komórkowym.

 • Mp3Player 3.53 (S60 1st/2nd)

  Mp3Player to prosty odtwarzacz muzyczny dla telefonów z systemem Symbian.

 • KD Player Java 176x220

  KD Player to darmowy i wysoce zaawansowany odtwarzacz plików muzycznych. Ten uniwersalny player potrafi odtworzyć większość plików audio, dodatkowo obsługuje praktycznie wszystkie formaty video.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: InternetRadio 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ