Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gs Player 2.29 - Mobile

Kategoria: Odtwarzacze
Producent: GreenSoftware
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.10.2010
Rozmiar: 276 kB
System operacyjny: Windows Mobile 6.0 Classic, 6.0 Professional, 6.0 Standard
Liczba pobrań: 595

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gs Player 2.29 - Mobile

GS Player to darmowa aplikacja służąca do odtwarzania muzyki w systemach Windows Mobile. Program na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym od reszty tego typu aplikacji, jednak wgłębiając się w jego funkcje staje się oczywiste, że jest to doskonały odtwarzacz audio wyposażony dodatkowo w radio. Za pomocą Gs Player na naszym Pocket PC odsłuchamy pliki dźwiękowe w formatach MP3, Ogg Vorbis oraz pliki WAV. Producent nie zapomniał także o wbudowanym menadżerze playlist oraz możliwości podmiany skórek, które można pobrać na stronie autora.

Dla bardziej wymagających użytkowników przygotowano korektor graficzny za pomocą którego można dostosować dźwięk idealnie do swoich preferencji i potrzeb, np. podbijając mocniej basy czy włączając efekt echo. Program Gs Player dostępny jest w języku Angielskim i jest całkowicie darmowy.

PORADNIK INSTALACJI
Sposób połączenia urządzenia mobilnego z komputerem: KABEL USB, Bluetooth lub IrDA. Dla systemu Windows Vista uruchamiamy program pod nazwą Centrum Obsługi Urządzeń z systemem Windows Mobile, dla Windows XP\2000 należy zainstalować niezbędne oprogramowanie ActiveSync które darmowo można pobrać ze strony Microsoft Istnieją dwie metody instalacji: Metoda nr. 1 Instalacja z poziomu urządzenia.Kopiujemy pobrany plik np. do karty pamięci telefonu a następnie uruchamiamy ikonę aplikacji na naszym urządzeniu. Urządzenie zapyta czy potwierdzamy instalację pliku, klikamy tak. Po zakończonej instalacji, należy usunąć uprzednio wgrany plik instalacyjny *.exe. Metoda nr. 2 Instalacja z komputera PC. Przy aktywnym połączeniu komputera z urządzeniem mobilnym należy po prostu uruchomić  pobrany plik instalacyjny. Wyświetli się komunikat informujący o instalacji, a następnie aplikacja sama zainstaluje się na urządzeniu mobilnym. Uwaga: pliki *.cab oraz *.msi należy instalować metodą nr 2 Pliki *.vb wymagają instalacji w systemie bibliotek Visual Basic.

Podobne Odtwarzacze

 • Adobe Flash Lite

  Adobe Flash lite to przystosowana dla potrzeb urządzeń mobilnych wersja flash playera, która umożliwia korzystanie z technologii flash.

 • arcMedia Lite

  arcMedia to nieskomplikowany i stylowy program służący do odtwarzania najbardziej popularnych formatów wideo takich jak avi, divx, flv, mkv, mov, mp4, m2v, m4v, rmvb, wmv, vob, xvid.

 • DivX Mobile Player 0.92 (Smartphone)

  Aplikacja DivX Mobile Player w wersji po Polsku nie dostępna to doskonały odtwarzacz plików multimedialnych obsługujący filmy DivX.

 • Music 1.1.1

  Music to malutka aplikacja muzyczna na systemy Android, za pomocą której odtworzymy utwory muzyczne pobrane z internetu.

 • Smart Flash Player 1.29

  Smart Flash Player to alternatywna wersja programu Flash player do odtwarzania plików w formacie *.swf. Aplikacja służy do obsługi tylko tych plików które są zapisane na karcie pamięci oraz w pamięci telefonu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gs Player 2.29 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ